Zawody powiatowe w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców

Dnia 17.01.2019 r. odbyły się zawody powiatowe  w Dobrzeniu Wielkim w koszykówkę. Mecze rozegrały dziewczyny oraz chłopcy. Chłopacy pierwszy mecz rozegrali z Ozimkiem który wygrali 13:10. Natomiast drugi mecz rozegrali z Dobrzeniem Wielkim, wygrali 32:29, nasi chłopcy walczyli do samego końca w ostatnich minutach wyszli na prowadzenie po rzucie Bruno Gosa za 3 punkty.

Dziewczyny również rozegrały dwa mecze, także z Dobrzeniem oraz Ozimkiem. Pierwszy mecz wygrały z Dobrzeniem 12:5, do trzeciej kwarty dziewczyny z Dobrzenia wygrywały ,na szczęście w czwartej kwarcie nasze dziewczyny zaczęły walczyć. Drugi mecz był z Ozimkiem również wygrany 13:2,nasze zawodniczki wygrywały od pierwszych minut. Drużynę chłopców reprezentowali: Paweł Wodniok, Bruno Gos, Wojtek Dżendżera, Mateusz Zełep, Emanuel Gifuni, Kacper Kłodziński, Jakub Sadlej, Grzegorz Łacina, Tomek Wróblewski.

Natomiast drużynę dziewczyn reprezentowały: Aleksandra Kubacka, Jessica Niedworok, Aleksandra Misiak, Aleksandra Janas, Ania Ziaja, Natalia Szabat, Alicja Rozkrut, Partycja Górnik, Roksana Tomczyk, Paulina Malosczyk

Nasi chłopcy oraz dziewczyny wywalczyli awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie  się 23.01.2019 w Prudniku . Dziewczyny natomiast rozegrają półfinał w Nysie 20.02.2018. Za naszą reprezentacje dziewcząt i chłopców trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!