Klasa mistrzostwa sportowego


Kochasz PIŁKĘ NOŻNĄ? Droga jest tylko jedna: Prószkowska Pomologia – Drogi Kolego!

W tym roku otwieramy przed Tobą piłkarską klasę mistrzostwa sportowego, z aż 16 godzinami treningowymi. Chyba że wolisz pozycję bramkarza – wówczas celuj w klasę bramkarską; to prawdziwa nowość w Polsce!

Ucząc się w klasach sportowych nie zapominamy – rzecz jasna – o innych przedmiotach ogólnokształcących – nasza kadra pedagogiczna kładzie nacisk na skuteczną edukację. Zajęcia sportowe prowadzą wykwalifikowani trenerzy z licencją UEFA  Elite Youth A oraz fizjoterapeuta, którzy wezmą Cię pod swoją opiekę.

Wiedz, że przy szkole funkcjonuje klub sportowy PLUKS Pomologia Prószków, w którym masz możliwość gry w rozgrywkach ligowych.

Na Pomologii na pewno nie będziesz się nudzić: czekają cię co roku specjalistyczne obozy sportowe w kraju i za granicą oraz ciekawe wycieczki.

Zdobędziesz uprawnienia instruktora piłki nożnej, a także będziesz rozwijać się w roli trenera lub sędziego piłkarskiego.

Martwisz się dojazdem? Nie ma problemu – szkoła posiada całodobowy internat (z szybkim internetem), w którym będziesz mógł spokojnie mieszkać, smacznie zjeść, uczyć się i nawiązywać trwałe przyjaźnie.

Przyjdź do nas – zachwyci Cię – park, doskonała baza sportowa: kilka boisk, siłownia oraz profesjonalny sprzęt do treningów, bogata infrastruktura szkolna, przyjaźni nauczyciele i wychowawcy w internacie, pedagog, psycholog,  cała szkolna brać. Nie zastanawiaj się – czekamy na Ciebie!