Udział w zawodach sportowych w Czwórboju Lekkoatletycznym o Puchar Starosty Powiatu Opolskiego

Dnia 13.06.2022 nasza reprezentacja szkoły oraz młodzieży ukraińskiej wzięła udział w zawodach sportowych w Czwórboju Lekkoatletycznym o Puchar Starosty Powiatu Opolskiego. Zawody odbyły się z okazji uroczystego otwarcia boiska lekkoatletycznego przy Zespole Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie. Nasza reprezentacja szkoły oraz reprezentacja młodzieży ukraińskiej rywalizowała z ZS z Tułowic, Ozimka, a także Niemodlina.  Drużyna z Prószkowa zdobyła I miejsce a nasza reprezentacja z Ukrainy została wyróżniona medalami za zaangażowanie i piękną sportową postawę. Najlepszy wynik w biegu na 60 metrów  wśród dziewcząt zdobyła Wiktora Kodlewicz a wśród chłopców Bartosz Madeła. Wielkie brawa dla naszych lekkoatletów.