Rozdanie dyplomów z kursu Junior Coach


W piątek 06.04.2018 młodzi adepci sztuki trenerskiej zakończyli zmagania na pierwszym w Polsce, pilotażowym kursie Junior Coach, który odbył się w Zespole Szkół im. Józefa Warszewicza w Prószkowie. Czas spędzony w salach wykładowych, na boiskach oraz podczas staży w klubach sportowych przyniósł rewelacyjny efekt w postaci fachowej wiedzy oraz nabycia nowych umiejętności. Każdy z uczestników po kursie z entuzjazmem podchodzi do pracy trenera, chcąc rozwijać się w tym kierunku i piąć się po szczeblach kariery na sam szczyt by stanąć u boku Adama Nawałki nie tylko w nowej, piłkarskiej sali w  naszej placówce ale i na płycie boiska Stadionu Narodowego.

Podczas rozdania dyplomów wyczuwalna była dobra atmosfera o czym świadczył uśmiech na twarzy każdego z naszych uczniów. Zaproszeni goście, w postaci Prezesa OZPN Tomasza Garbowskiego oraz Dyrektora ZS w Prószkowie Dariusza Sobkowa, tętnili dumą, że w naszym województwie mamy tak wspaniałe inicjatywy i utalentowaną, ambitną młodzież. Organizatorzy z Panem Rafałem Noconiem i Tomaszem Bardjanem na czele z wielkim entuzjazmem podsumowali kurs i podziękowali za dobrą współpracę.

Tym sposobem stało się! Mamy w szkole uczniów, którzy mogą asystować naszym trenerom, rozwijać się w roli szkoleniowca i z dumą opowiadać o tym jakże ciekawym doświadczeniu, którym był kurs „ Junior Coach”. Dziękujemy, życzymy powodzenia i do zobaczenia w przyszłości na piłkarskich boiskach.