Powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w Tułowicach

Dnia 18.12.2018r. w Tułowicach odbyły się zawody w piłkę siatkową. Rozegrane zostały mecze dziewcząt oraz chłopaków. Chłopcy rozegrali dwa mecze, z Tułowicami który przegrali 0:2 w setach oraz z Ozimkiem który wygrali 2:0 w setach .
W pierwszym meczu chłopcy grając z Tułowicami walczyli dzielnie pierwszy set przegrali (23:25), natomiast drugi (22:25). W drugim meczu było znacznie lepiej wygrali obydwa sety do 25. Dziewczyny również walczyły dzielnie wygrały obydwa sety do 25.
Dziewczyny rozegrały jeden mecz z Ozimkiem, który wygrały 2:0 w setach. Nasze dziewczyny awansowały do kolejnego etapu rozgrywek- półfinału wojewódzkiego, natomiast chłopakom nie udało się awansować. Zawody skończyły się 2 miejscem chłopaków i 1 miejscem dziewcząt.
Reprezentacja chłopców składała się z Jakuba Tusza, Bruno Gosa, Kacpra Kłodzińskiego, Szymona Cepoka, Mikołaja Visnevskiego, Artena Medela, Yaslara Kostiniuka oraz Sviatoslava Visnevskiego.
Dziewczyny reprezentowały Aleksandra Kubacka, Jessica Niedowork, Aleksandra Janas, Natalia Malik, Anna Zaklińska, Dominika Dwornicka, Sofia Sirko, Veronika Dyndyn, Ira Kotsulaba, Monika Podwika oraz Klaudia Sadlak