Nowy kierunek kształcenia na Pomologii – klasa artystyczno-medialna!


Klasa artystyczno – medialna realizuje zajęcia pod patronatem Nowej Trybuny Opolskiej w porozumieniu z:

  • Młodzieżowym Domem Kultury w Opolu,
  • Teatrem Eko Studio z Opola,
  • Telewizją Ekovision z Opola.

Masz duszę artysty, może grasz na jakimś instrumencie, śpiewasz, może piszesz wiersze do szuflady, jesteś molem książkowym, a może uwielbiasz spędzać czas z ludźmi, rozmawiać (wiem, brakuje Ci teraz tego…), może jesteś społecznikiem, działasz w różnych szkolnych kołach zainteresowań, a może w szkolnym lub klasowym samorządzie? Może lubisz występy publiczne, szkolne przedstawienia, konkursy recytatorskie? Interesuje Cię współczesny świat, lubisz uczyć się języków obcych i zdobywać wiedzę z zakresu różnych ciekawych obszarów wiedzy?

Zdaje się, że Prószkowska Pomologia w nowym roku szkolnym przygotowała dla CIEBIE MŁODY HUMANISTO coś naprawdę ekstra!

Śmiało przychodź do nas, do liceum o profilu artystyczno – medialnym, w którym będziesz się uczył przedmiotów specjalistycznych takich jak: edukacja artystyczna i edukacja medialna.

Zajęcia prowadzone będą przez specjalistę w dziedzinie sztuki żywego słowa – aktora z wykształcenia, który wprowadzi Cię w świat teatru, filmu, mediów.

Na Pomologii nie będziesz się nudził – czekają Cię co roku zawodowe wycieczki, związane z profilem klasy, ciekawe projekty, bo współpracujemy z teatrem, telewizją, prasą…. jednym słowem, będzie się działo, a Ciebie nie może wśród nas zabraknąć 🙂

Martwisz się dojazdem? Nie ma problemu – szkoła posiada całodobowy internat (z szybkim internetem), w którym będziesz mógł spokojnie mieszkać, smacznie zjeść, uczyć się i nawiązywać trwałe przyjaźnie.

Przyjdź do nas – zachwyci Cię – park, kilka boisk, siłownia, bogata infrastruktura szkolna, przyjaźni nauczyciele i wychowawcy w internacie, pedagog, psycholog,  cała szkolna brać. Nie zastanawiaj się – czekamy na Ciebie!