Asp. szt. Waldemar Czaicki zdobył 3 złote medale w Mistrzostwach Policji w Pływaniu

Nasz mistrz pływacki asp. szt. Waldemar Czaicki ponownie przywiózł 3 złote medale z Mistrzostw Policji w Pływaniu (zawody odbyły się w Lublinie). Do sportowej rywalizacji stanęło 82 zawodników z całej Polski, a patronat nad imprezą objął m.in. Komendant Główny Policji. Województwo opolskie reprezentowało 4 policjantów. Uczestnicy mistrzostw rywalizowali zarówno w konkurencjach indywidualnych, na dystansach od 50 do 400 metrów, jak i w sztafetach. Walczyli o puchary: Komendanta Głównego Policji, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin oraz puchary ufundowane przez Zarządy – Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. lubelskiego i Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KWP w Lublinie. Łącznie opolscy policjanci zdobyli 7 medali.

Asp. szt. Waldemar Czaicki wywalczył trzy złote medale. Jeden na dystansie 400 metrów stylem dowolnym, drugi na dystansie 200 metrów stylem zmiennym i ostatni na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym.