“JEDENASTKA POMOLOGII” – Sebastian Strózik


”JEDENASTKA POMOLOGII”

Dzisiaj na tacy podajemy wam naszego kolejnego absolwenta, zawodnika PKO Ekstraklasa występującego w klubie MKS Cracovia SSA:

Sebastiana Strózika !!!!!

1) Najlepsza anegdota lub wesołe przeżycie związane z Pomologią Prószków.
„Myślę ,że jednym z takich wesołych przeżyć będzie napewno zorganizowany piknik rodzinny ,gdzie mogliśmy stanąć naprzeciw naszych rodziców na boisku, porywalizować z nimi. Wszystko zakończyliśmy ogniskiem, gdzie smiechu i wyglupów w tym dniu nie brakowało.”

2) Gdyby nie piłka to co ?
„Ciężko jest mi to powiedzieć, ponieważ piłka towrzyszyła mi przez całe życie, ale zdecydowanie został bym przy sporcie. W młodszym wieku grywałem też w koszykówkę czy siatkówkę i myślę, że w takiej sytuacji wybrałbym jedną z tych dziedzin.”

3) Moja motywacja przed meczem lub treningiem.
„Napewno będzie to rywalizacja i chęć stania się lepszym z każdym dniem oraz udowadnianie sobie, że idzie to w dobrym kierunku.”

4) Ulubiony klub piłkarski na świecie oraz w Polsce.
„Z tego co pamiętam, to od zawsze byłem Katalończykiem. Miałem możliwość już być na ich meczu, fantastyczne przeżycie! Mam nadzieję, że niejednokrotnie to powtórzę.”

5) Najlepszy zawodnik jakiego miałem okazję podziwiać na boisku.
„Ciężko jest mi wymienić jednego. Miałem okazje trenować, grać z wieloma zawodnikami i jako młody zawodnik staram się uczyć od każdego ze starszych kolegów.”

6. W barwach Pomologii najlepiej grało/pracowało mi się z … ?
„Należałem do mocnej grupy, którą tworzyli zawodnicy jak i bardzo dobrzy trenerzy. Odnieśliśmy wiele sukcesów. Z każdą osobą związaną z Pomologią pracowało mi się na najwyżym poziomie.”

7. Osoba, która miała największy wpływ na mój piłkarski rozwój.
„Zdecydowanie był to mój Tata. Był wsparciem, starał się być na każdym z moich meczów, nawet tych wyjazdowych. Był jedną z tych osób, które mniej chwalą, a bardziej wytykają błędy. Myślę, że miało to wielki wpływ na mój rozwój.”

8. Talent czy charakter ?
„Charakter.”

9. Ofensywa czy defensywa ?
„Zdecydowanie ofensywa.”

10. Czy ważne jest łączenie nauki w szkole z treningiem piłkarskim ?
„Moim zdaniem tak. Rozwijamy się przez to na wielu płaszczyznach. Może być to nasz plan awaryjny, gdy w piłce nam nie wyjdzie.”

11. Ustaw wg. hierarchii wartości (technika, taktyka, motoryka, mentalność)
„Mentalność, motoryka, taktyka, technika”.

Zapraszamy do odwiedzin i “lajkowania” naszego klubowego profilu na FB !

https://www.facebook.com/plukspomologiaproszkow