Integracja na sportowo

28 listopada gościliśmy w Zespole Placówek Oświatowych w Leśnicy. Celem tej wizyty był udział w „Integracyjnym Turnieju Badmintona”. W turnieju wzięło udział 6 reprezentantów Zespołu Placówek Oświatowych w Leśnicy i 6 przedstawicieli Zespołu Szkół z Prószkowa. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” w kategorii dziewczyn i chłopców. Uczestnicy mieli okazję pokazania swoich umiejętności i taktyki gry w badmintona. Zawody przebiegały w przyjaznej i sportowej atmosferze. Po zaciętych i pełnych emocji meczach ogłoszone zostały wyniki. Zwycięzcy udekorowani zostali medalami oraz wręczono pamiątkowe dyplomy.
Skład naszych uczniów przedstawiał się następująco: Iryna Verbovetska, Viktoria Kiriakova, Alicja Rozkrut, Jakub Sadlej, Maciej Krawiec, Kacper Kędra.

W kategorii dziewcząt 3 miejsce zajęła Iryna Verbovetska, natomiast w kategorii chłopców 2 miejsce zajął: Maciej Krawiec.