Bieg Niepodległości z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Dnia 9.11.2018 na stadionie lekkoatletycznym naszej szkoły odbyły się przełajowe biegi sztafetowe upamiętniające 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Biegi przełajowe na dystansie 8 x 400 metrów w kategorii dziewcząt i chłopców, w których wzięły udział reprezentacje klasy IIIg, I LOs, I LPa, I LPst, II LOs, II LPa, II LPb, II LOst oraz III LOs. Sztafeta liczyła 6 zawodników a w przypadku mniejszej ilości osób zawodnicy biegli dwa razy.

O godzinie 9.00 odbyło się oficjalne otwarcie zawodów, weryfikacja uczestników oraz przypomnienie zasad biegu.

O godzinie 9.15 przeprowadzono pierwszy start sztafet męskich, w której wzięło udział aż 9 reprezentacji szkoły.

Klasyfikacja:

1. miejsce zajęła reprezentacja III LOs w składzie: Tomasz Antkowiak, Paweł Bujakiewicz, Bruno Gos, Kamil Jacheć, Mateusz Majnuś, Marek Stefaniak.
  2. miejsce zajęła reprezentacja IIIg w składzie Tomasz Bednarz, Kamil Koj, Jakub Nikolajczyk, Wincent Pietryniak, Wojtek Silicki, Kacper Uryga.
  3. miejsce zajęła reprezentacja II LPb w składzie Piotr Biernat, Kacper Kłodziński, Maksym Levytskyi, Grzegorz Łacina, Roman Melnykovych, Artem Yakymiv.
  4. miejsce zajęła reprezentacja I LOs w składzie Kacper Drzazga, Stanisław Grzesiński, Iwan Maznychka, Alan Mordek, Jakub Sadlej, Rafał Willim.
  5. miejsce zajęła reprezentacja II LOs w składzie Adrian Czuliński, Emanuel Gifuni, Vitalii Kiriakov, Vitalii Kovtun, Maksym Supruniuk, , Filip Wróblewski.
  6. miejsce zajęła reprezentacja I LPst w składzie Ihor Datso, Mykola Karbivskyi, Ihor Matiiv, Dawid Rybczyński, Illia Utkin, Sebastian Wielgus.
  7. miejsce zajęła klasa II LPa w składzie Valentyn Kallai, Zinovii Mashtalir, Arsen Mendela, Mykhailo Mykytyn, Taras Shyian, Kamil Zapotoczny,
  8. miejsce zajęła reprezentacja II LOst w składzie Andrii Bielousov, Vladyslav Veklyn2x, Paweł Wyszyński2x, Grzegorz Zawadzki.
  9. miejsce zajęła reprezentacja I LPa w składzie Filip Lenartowicz, Maciej Michalak, Svatoslav Mykolaichyk, Roman Petrivskyi 2x, Volodymyr Hros.

O godzinie 9.30 odbył się drugi bieg w kategorii dziewcząt, w którym wystartowały trzy reprezentacje z klasy I LPa, I LPst oraz II LPa.

W klasyfikacji generalnej:

1. miejsce zdobyła reprezentacja II LPa w składzie Diana Shten, Viktoria Kiriakova, Alicja Rozkrut, Krystyna Skrzynkowska, Iryna Verbovetska, Anna Ziaja.
  2. miejsce zdobyła reprezentacja I LPst w składzie Natalia Dziewięcka 2x, Joanna Chudala, Natalia Kurudz, Sofia Sirko, Weronika Szkamat.
  3. miejsce zdobyła reprezentacja I LPa w składzie Weronika Dyndyn, Yolana Kobaliuk, Paulina Kostecka, Angelika Koval, Wiktoria Oleśniewicz, Natalia Zacharz.

Gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników Biegu Niepodległości.

Organizatorem biegu była p. Justyna Babik oraz p. Katarzyna Łotecka-Steczek.