10.10.2016 r. – klasa II LOPb w JUMP WORLD


2016_10_10-jump-worldW dniu 10 października 2016r klasa II LO o profilu policyjnym odwiedziła Wrocław, a w nim jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc dla miłośników ruchu z odrobiną szaleństwa –  JUMP WORLD. Jest to park trampolin, w którym każdy niezależnie od wieku i umiejętności znajdzie coś dla siebie.

Nasi uczniowie rozegrali mecz piłki siatkowej na trampolinach, ćwiczyli swoją celność w sekcji koszykówki, która każdemu dodawała wybicie na miarę NBA oraz rozegrali pojedynek w „Zbijaka”. Oprócz tego mogli bez obaw wykonywać dowolne ewolucje akrobatyczne lądując zawsze bezpiecznie w basenie wypełnionym gąbkami.

Wizyta w parku trampolin to nic innego jak ruch połączony ze świetną zabawą i zapewniający przede wszystkim doskonałą integrację. Każdy z uczniów mógł przełamać swój strach i wyszaleć się do woli wspólnie z kolegami.

Nasi uczniowie bawili się doskonale, wspominając spędzony razem czas z szerokim uśmiechem i już planują kolejny wypad do Wrocławia, gdzie głównym celem będzie Jump World.